wtorek, 26 listopada 2013

Reserved stawia na NHL?

Takiej sytuacji chyba dawno nie miałem. Lubię ciuchy od Reserved a od lat uwielbiam hokej na lodzie i najbardziej znaną ligę tej dyscypliny czyli NHL. Tymczasem niedawno w sklepach Reserved pojawiła się limitowana seria t-shirtów i bluz z logami kilku klubów National Hockey League. Sweet! 


Nie będę się zachwycał samym wyglądem tych ciuchów, bo prezentują się bardzo fajnie, ale nie jest to też żadna rewelacja w skali mody czy gatunku. To oczywiste. Zresztą jak zawsze w kwestiach ulubionych tematów mogę być nieco mało obiektywny. W swojej próbie z NHL Reserved postawiło na marki dość popularne takie jak Pittsburgh Penguins, Boston Bruins, Toronto Maple Leafs czy San Jose Sharks. Każda spełniała przynajmniej jedno z wymagań tj. klub z sukcesami, rozpoznawalna od lat nazwa czy fajne logo.


Oprócz tego jedna z bluz jest z logiem samej ligi i chyba to jest najfajniejsze z całej "kolekcji". Po pierwsze zadowoli fanów pozostałych 26 drużyn, a po drugie wygląda po prostu najbardziej klasycznie. No, ale to przecież rzecz gustu. Cenowo myślę, że standard. Koszulki za 59,99zł, bluzy za 99,99 lub 139,99zł. Ta z logiem NHL ma tę drugą cenę.


 Z informacji od znajomych fanów NHL wiem, że podobno hokejowy towar sprzedaje się bardzo szybko a i sporo osób zupełnie niezwiązanych z hokejem czy sportem je kupuje. Bo trzeba przyznać, że jest to pewna nowość. Reserved od dawna promuje koszulki czy bluzy z ciekawymi grafikami a spora część znaków ekip z NHL to takie małe dzieła sztuki. W dodatku gdzieś tam ta nazwa Penguins czy Sharks tkwi w pamięci obecnych trzydziestolatków i młodzieży. Stąd zamiast wszechobecnej NBA czy motywów piłkarskich (nie mówię tutaj o asortymencie Reserved) dostaliśmy nowy zaskakujący produkt. Ciekawe czy seria będzie jeszcze wznawiana lub – na to liczę najbardziej – czy zobaczymy kiedyś motywy innych zespołów NHL.


źródło grafik: www.reserved.com/pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz