O mnie

Mówią, że życie zaczyna się po trzydziestce. Co mnie pasjonuje, jaki mam styl, w co się ubieram. Wszystko tutaj. Trochę o stylu, gadżetach, technologii, IT i oczywiście sporcie. Jeśli się czymś zainspirujesz to... fajnie. Czasem pokażę jakąś stylizację czy polecę jakiś drobiazg, nie zawsze "markowy". No i jeśli najdzie mnie ochota na skomentowanie jakiegoś tematu to po prostu napiszę parę słów, ale nie bierzcie ich do siebie ;)

Podsumowując, to co będę się starał prezentować zdecydowanie będzie pasować do 30-latków, ale jeśli spodziewasz się jakiś "staroci" to ostrzegam ;), że lubię zainspirować się tym co modne u młodszych pokoleń.Polityka prywatności

Facet po 30. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie jakichkolwiek materiałów, treści, artykułów, fotografii i filmów zamieszczonych w blogu Facet po 30 jest dozwolone wyłącznie za pisemną zgodą autora strony.

Blog Facet po 30 nie rości sobie praw do znaków graficznych użytych na tej stronie, nie będących własnością autora strony.Blog Facet po 30. Man after 30 wykorzystuje je niekomercyjnie w celach dziennikarskich i sprawozdawczych.

Autor bloga oświadcza, że wszelkie opinie i komentarze publikowane na tej stronie nie są zawsze zgodne ze zdaniem redakcji. Ponadto autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy i wpisów Czytelników oraz za zawartość referowanych linków, nie będących jego stronami. Dotyczy to także linków przedstawionych w postaci banerów.

Ponadto autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne pomyłki lub powstałe szkody wynikające z korzystania ze stron WWW oraz referowanych linków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz