wtorek, 16 lipca 2013

Półoficjalne spotkanie (stylizacja)

Zdarza się Wam, że macie mieć tzw. spotkanie półoficjalnie w pracy i zastanawiacie się co ubrać? Z jednej strony jest garnitur, który będzie jednak zbyt poważny. Z drugiej, zwykłe niebieskie dżinsy i koszulka w kołnierzyk może wydać się zbyt sztampowa, szczególnie jeśli zwracamy uwagę na nasz styl.

Trzeba sobie też wyjaśnić czym jest to półoficjalne spotkanie. Na pewno nie chodzi o kluczowego klienta czy np. imprezy targowe, ale na przykład jakieś kierownicze spotkanie, czy wizytę agencji reklamowej (szczególnie jeśli to Ty sam jesteś z takiej agencji) lub odwiedziny mniej oficjalnej ekipy z innej firmy.
Mój pomysł to tym razem propozycje H&M. Do klasycznych i dopasowanych dżinsów proponuję koszulkę "pod kolor" i obowiązkowo elegantsze buty. Troszkę kreatywności będzie w formie jasnej marynarki, choć w odcieniu, który również będzie się fajnie komponował. Bardzo ciekawym motywem, który kiedyś był konieczny i z pewnością niemodny, są łaty na wysokości łokci.

Całość, głównie przez wspomnianą marynarkę, nie należy do najtańszych, ale myślę zdecydowanie odznacza się na plus. Udane spotkanie gwarantowane :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz